DOŁĄCZ DO NAS

Fronty lakierowane

Każdy standardowy front, posiada jedną w pełni wylakierowaną powierzchnię oraz wszystkie krawędzie. Lewa strona frontu pokryta jest laminatem.

Istnieje jednak możliwość wylakierowania lewej strony według życzenia Klienta. W macie z lewej strony, na wysoki połysk obustronnie polerowany, w macie obustronnym lub dodatkowo z uchwytem frezowanym typu UF, czyli tak zwana ” ETNA „.

Również wykończenie frezem krawędziowym pozostawiamy do wyboru Klienta. W standardzie wykańczamy frezem R2, natomiast możesz wybrać frez od R1 do nawet R5 w zależności jakie chcesz uzyskać zaowalenie.

Fronty lakierowane, akrylowe i inne, stosujemy w celu wymiany starych frontów meblowych lub zabudowy wnęk w szafkach (np. drzwiczki, czoła szuflad itp.)

Każde wnętrze może posiadać nowoczesny wygląd. Jeśli zastosujemy fronty lakierowane, możemy w ten sposób wnętrze naszego pomieszczenia uczynić ciekawszym.

W naszej ofercie posiadamy szeroką paletę kolorów.
Palety: RAL, ICA, NCS ułatwią Tobie ich wybór.

Tworzone przez nas kolekcje, łączą w sobie najbardziej nowatorskie rozwiązania. Możemy połączyć powierzchnie lakierowane wraz z kolorowym szkłem, szkłem z grafiką lub lustrami, co daje niesamowity efekt wizualny a wnętrze Twojego domu staje się unikalne i pełne wdzięku.

Proponujemy również ciekawe połączenia wraz z fornirami, zarówno egzotycznymi, jak i naturalnymi.

Zapraszamy do przeglądnięcia galerii lub pobrania katalogu w PDF.

REGULAMIN